NURAL HIRDAVAT

Nur-Al Hırdavat Ltd. Şti. olarak 1999 yılından beri Karaköy Perşembe pazarında hizmet vermekteyiz.Firmamız; ülkemizde hizmet veren firmalara kaliteli ve dayanıklı malzemelerin tedariğini oluşturmak amacıyla kurulduğu yıldan bu yana büyük bir özveriyle çalışmaktadır. Türkiye pazarına katkı sağlamak ve siz değerli müşterilerimize daha kaliteli bir hizmet sağlanması için; inşaat malzemeleri,iş güvenlik malzemeleri, elektrikli el aletleri,fabrika kullanım malzemeleri, hırdavat malzemeleri ve yedek parçalar gibi ihtiyacınız olan her alanda ürün tedariklerini sağlamak en önemli amacımızdır.

Sektörün önde gelen 100den fazla firması ile yaptığımız işler şüphesiz ki en güvenilir referansımızdır. Bunun yanı sıra verdiğimiz emeklerin karşılığı ve siz tüketicilerimizin takdiri sayesinde aldığımız ISO 9001:2015-ISO 10002:2004 belgelerinden de gururla bahsetmek isteriz.

Türkiye pazarının gelişmesi ve siz değerli müşterilerimizin en kaliteli hizmeti alması için tecrübeli kadromuzla en iyi ürünleri tedarik etmeye devam ediyoruz…

Vizyonumuz & Misyonumuz

Vizyonumuz

Devam etmekte olan faaliyetlerimizi, günümüz teknolojisinin bize verdiği en yeni ve gelişmiş ekipmanlarını kullanarak, gelişen ve büyüyen Türkiye pazarında durmaksızın hep bir adım öne giderek, rekabette müşteri memnuniyetini ve güvenini devamlı olarak ön planda tutarak, onlar için daima tercih edilen çözüm ortakları olmaktır.

Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu her türlü ürünü gelişen teknolojinin sağladığı en son yenilikler ile uluslararası standartlarda belirlenen özelliklere sahip olacak şekilde, zamanında ve uygun koşullarda temin etmeyi kendine görev olarak üstlenmek, bu görevi tüm paydaşlarımızla paylaşmaktır.